MİSYON & VİZYON

Misyon


Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini güçlendirmek tüketiciyle aramızda duygusal bağ yaratarak müşteri sadakatini sağlamak. Ürünleri tam zamanında ve uygun fiyatlarımız ile sunarak müşteri memnuniyetini kazanmak.


Vizyon


Firmamızın ulusal ve uluslararası pazarda etkinliğini arttırmak amacıyla uzmanlık alanımızda ürünleri sürekli geliştiren sektörün öncülüğünü yapan güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.

YÖNETİM

NEDEN BİZ? AVANTAJLARIMIZ

TECRÜBE

40 YILLIK TECRÜBE.. 1976 Yılında başladığımız sektöre her zaman önce kalite anlayışı ile yenilikçi, gelişen ve geliştiren bir firma hedefinde olduk. Geçmişten günümüze kazandığımız tecrübe, bilgi ve birikim ile hatasız, kaliteli üretim ve zamanında teslimat ilkesini benimsiyoruz. Bu konuda en çok 40 yıllık tecrübemize güveniyoruz. Bu tecrübeyi değerli müşterilerimizle paylaşmanın heyecanını duyuyoruz..

KALİTE ve GÜVEN

Özen Otomotiv olarak bizler Sektördeki gelişmeleri takip eden, modern üretim anlayışıyla pazardaki yeni talepleri karşılayabilen bir firma ilkesine sahibiz. Yerli ve Yabancı piyasada her zaman sektörün öncü ve güvenilir markası olmayı hedeflemekteyiz. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek, kaynakların etkin kullanımı ile zamanında teslimat yapmak ve sürekli gelişmeyi hedefleyen bir kalite yönetim sistemi oluşturmaktayız.

UYGUN FİYAT

Tecrübe, Kalite ve Güven anlayışımız ile çağdaş üretim tekniklerini kullanarak ilk ve tek seferde üretimin sağlayacağı zaman ve maliyet kazancını bir rekabet avantajı olarak kullanmaktayız.

referanslar

Özen Otomotiv sektörde yıllardır süregelen kalite anlayışını her daim koruyabilen nadir firmalardandır. Birlikte çalıştığımız uzun yıllar boyunca yaptığımız her projede aynı kalite, güven ve zamanında teslimat disiplini ile çalıştık ve çalışmaya devam etmekteyiz. Kendilerine vermiş oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür eder, sektörde öncü ve lider firma olacaklarına dair inancımı yinelemek isterim.
MUSTAFA ÖZER
SİNCANLI OTO VE TRAKTÖR GRÇ. TİC. VE SAN. A.Ş. / AGPO EUROPE

Uzun yıllardır babadan oğula devam eden ticaretimiz, dostluğumuz ile bizler için güvenilir ve ayakları sağlam yere basan bir firmadır Özen Otomotiv. Verdiği sözlerin arkasında duran, kalite konusunda asla ödün vermeyen nesilden nesile de aynı hedef ve kararlılıkla devam eden bu değerli yöneticiler hiç şüphe yok ki ticaretin en zor olduğu bu zamanlarda herkesin sahip olması gereken dostlardandır. Kararlı ve büyüme hedefli yolculuklarında kendilerine başarılar diler, teşekkürü bir borç bilirim.

HÜSAMETTİN BÖLÜKBAŞ
ÖZGÜR ZİRAAT İŞ MAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.